KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2117231

nr 211 7231

Akvarell

Munk, Sign Romuleo, 1800-tal, 32x19

Utrop:

600 kr

Såld:

650 kr

måndag 3 februari 2003